Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg/ Król Maurice Pierwszy (7)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 7: Niewidzialny wróg/ Król Maurice Pierwszy

(The Penguins of Madagascar: The Hidden/ Kingdom Come)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Marlenka idzie na spotkanie z nowym zwierzęciem w zoo i znika. Pingwiny i lemury, które chcą ją odnaleźć również przepadają. Na posterunku zostaje tylko Kowalski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Marlenka i Mort idą w odwiedziny do nowych mieszkańców ogrodu zoologicznego. Nieznajomi porywają małego lemura. Wkrótce znikają także Julian i Maurice. Misja ratunkowa Skippera, Rico i Szeregowego kończy się niepowodzeniem. Na ratunek przyjaciołom rusza Kowalski. "Król Maurice Pierwszy": Julian trafia do weterynarza po ataku histerii. Jego obowiązki przejmuje Maurice. Po zjedzeniu liczi zaczyna się dziwnie zachowywać i ogłasza się królem wszystkich zwierząt. Gdy odcina mieszkańcom zoo dostęp do wody i energii elektrycznej, pingwiny postanawiają interweniować.

Zobacz także