Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam/Nietykalny (21)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 21: Król jest sam/Nietykalny

(The Penguins of Madagascar: All King, No Kingdom/Untouchable)

serial animowany USA 2008-2010   b.o.
W skrócie:Lemury wdają się w kłótnię. Maurice i Mort wyprowadzają się. Samotny Julian wabi pingwiny. Do zoo wprowadza się wredna trująca żabka. Pingwiny muszą ją pokonać, lecz nie mogą jej dotknąć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 16 października
pojutrze
16:00 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Lemury wdają się w kłótnię. W jej efekcie Maurice i Mort wyprowadzają się. Samotny Julian próbuje przekonać do siebie pingwiny. Do zoo wprowadza się mała, wredna, trująca żabka, która zaczyna straszyć zwierzęta. Pingwiny muszą ją pokonać, lecz nie mogą jej dotknąć.

Zobacz także