Pingwiny z Madagaskaru 2: Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (21)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 21: Prawa ręka/Gdzie mój mózg?

(The Penguins of Madagascar: Right Hand Man/Brain Drain)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Do stada lemurów dołącza Clemson. Nowy poddany Juliana stara się przypodobać władcy. Mort mu nie ufa. Kowalski chce maksymalnie wzmocnić swój mózg, ale zamiast tego cofa się w rozwoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 20 sierpnia
za 10 dni
9:35 Paramount Channel
piątek, 21 sierpnia
za 11 dni
8:45 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Do stada lemurów dołącza Clemson. Nowy poddany Juliana stara się przypodobać swojemu władcy. Jedynie Mort mu nie ufa. Kowalski chce maksymalnie wzmocnić swój mózg, ale zamiast tego cofa się w rozwoju i zaczyna zagrażać oddziałowi.

Zobacz także