Pingwiny z Madagaskaru 2: Czerwony wiewiór/To kwestia czasu (1)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 1: Czerwony wiewiór/To kwestia czasu

(The Penguins of Madagascar: The Red Squirrel/It's About Time)

serial animowany USA 2010-2012   b.o.
W skrócie:Pingwiny spotykają idola Skippera - Rockguta i ulegają jego czarowi. Jednak stary agent ma jedną wadę. W każdym zwierzęciu w zoo widzi swojego największego wroga, Czerwonego Wiewióra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
za 3 dni
20:25 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny spotykają idola Skippera - Rockguta i ulegają jego czarowi. Jednak stary agent ma jedną wadę - w każdym zwierzęciu widzi swojego największego wroga, Czerwonego Wiewióra. Machina czasu Kowalskiego może naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne.

Zobacz także