Pierwsza miłość
odc. 25
| Występują: | Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Mateusz Janicki, Aleksandra Ząb |
|---|---|
| Reżyseria: | Okił Khamidow, Paweł Chmielewski |
| W skrócie: | Artur z Kingą rozmawiają o Marysi i Pawle. Sylwia kłóci się z Markiem. Wie, że ma on ma zamiar spotkać się z Teresą i nie chce do tego dopuścić. Marysia wyznaje mu, że jest w nim zakochana. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Głównymi bohaterkami serialu są Marysia Radosz i jej ciocia Teresa Żukowska. Obie doświadczają w życiu zarówno chwil radości, jak i smutku.
W tym odcinku
Artur z Kingą rozmawiają o Marysi i Pawle. Sylwia kłóci się z Markiem. Wie, że ma on ma zamiar spotkać się z Teresą. Robi wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Marek wychodzi z domu trzaskając drzwiami. Paweł zamierza powiedzieć Marysi o wszystkich swoich kłamstwach. Marysia mówi mu, że jest w nim zakochana. Paweł jest zaskoczony. Marek odwiedza Teresę. Jest spokojny i zrównoważony. Robi wszystko, żeby nie wywołać kolejnej awantury. Stara się wytłumaczyć córce, dlaczego porzucił rodzinę. Gdy wychodzi, Kinga oznajmia Teresie, że wie co zrobić by ojciec wrócił. Paweł, po spotkaniu z Marysią, dzwoni do Artura. Bardzo mu zależy, by przerwać zakład.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
-
Paweł Chmielewski
reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4175) - serial obyczajowy - sobota, 11 lipca 11:30
- Pierwsza miłość (4176) - serial obyczajowy - sobota, 11 lipca 12:20
- Pierwsza miłość (4177) - serial obyczajowy - sobota, 11 lipca 13:05
- Pierwsza miłość (4178) - serial obyczajowy - sobota, 11 lipca 13:50
- Pierwsza miłość (4179) - serial obyczajowy - sobota, 18 lipca 11:15
- Pierwsza miłość (4180) - serial obyczajowy - sobota, 18 lipca 12:05
- Pierwsza miłość (4181) - serial obyczajowy - sobota, 18 lipca 12:55
- Pierwsza miłość (4182) - serial obyczajowy - sobota, 18 lipca 13:40
