Pierwsza miłość
odc. 2
| Występują: | Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Mateusz Janicki, Aleksandra Ząb |
|---|---|
| Reżyseria: | Okił Khamidow, Paweł Chmielewski |
| W skrócie: | Marek, mąż Teresy, przygotowuje rodzinny obiad. Pomiędzy Janem a Teresą panuje dziwne napięcie. Nocą do domu Jana w Wadlewie przychodzi pijany Andrzej, zakochany w Marysi. Podpala gospodarstwo. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Głównymi bohaterkami serialu są Marysia Radosz i jej ciocia Teresa Żukowska. Obie doświadczają w życiu zarówno chwil radości, jak i smutku.
W tym odcinku
Marek, mąż Teresy przygotowuje rodzinny obiad. Atmosfera przy stole jest bardzo ciężka. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że pomiędzy Janem a Teresą panuje dziwne napięcie. Proponuje im, by porozmawiali na osobności o swoich sprawach z przeszłości. Teresa odwiedza przyjaciółkę, Agnieszkę. Opowiada jej o wielkim uczuciu, które dwadzieścia lat temu łączyło ją z Janem i o nagłym, zaskakującym dla niej ślubie Jana i jej siostry Danusi. Późną nocą do domu Jana w Wadlewie przychodzi pijany Andrzej, który jest zakochany w Marysi. Ma pretensje, że Jan wywiózł dziewczynę do Wrocławia. W pijackim amoku podpala gospodarstwo.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
-
Paweł Chmielewski
reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4187) - serial obyczajowy - dziś, 1 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4188) - serial obyczajowy - czwartek, 2 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4189) - serial obyczajowy - piątek, 3 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4190) - serial obyczajowy - wtorek, 7 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4191) - serial obyczajowy - środa, 8 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4192) - serial obyczajowy - czwartek, 9 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4193) - serial obyczajowy - piątek, 10 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4194) - serial obyczajowy - poniedziałek, 13 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4195) - serial obyczajowy - wtorek, 14 kwietnia 18:00
