Pierwsza miłość
odc. 1137
| Występują: | Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Maciej Tomaszewski, Aleksandra Zienkiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Dominik Matwiejczyk, Ireneusz Engler, Krzysztof Łebski |
| W skrócie: | Tomasz ogrywa w karty Franka. Zrzeka się wygranej pod warunkiem, że weźmie on udział we mszy. Kinga dowiaduje się, że Łukasz jest zakochany. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Głównym wątkiem serialu są miłosne perypetie Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk), których uczucie jest często wystawiane na ciężkie próby. Troski codziennego życia dzielą oni z najbliższymi przyjaciółmi Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Arturem (Lukasz Płoszajski). Kinga jest mocno stąpającą po ziemi samotną matką, niemającą jednak szczęścia do mężczyzn. Bartek to z kolei romantyczny lekarz, będący uosobieniem cech, których szukają w mężczyznach prawie wszystkie kobiety. Najbardziej zwariowany z tej trójki jest Artur, playboy i flirciarz, który nie raz udowodnił, że nie jest zdolny do życia u boku jednej kobiety. Akcja serialu toczy się także we wsi Wadlewo, gdzie mieszkają Emilka Śmiałek (Anna Ilczuk) i jej ojciec Marian (Paweł Okoński). Rodzina ta niejednokrotnie mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi. Z kolei kłopoty wczesnej dorosłości nękają Olę (Dominika Kojro) i Błażeja (Paweł Krucz) Królów oraz ich przyjaciół Sabinę (Urszula Dębska) oraz Mikołaja (Błażej Michalski). Oprócz problemów miłosnych stają oni także przed naprawdę poważnymi życiowymi dylematami.
W tym odcinku
Tomasz ogrywa w karty Franka. Zrzeka się swoich pieniędzy pod warunkiem, że pokonany rywal weźmie udział we mszy świętej. Kinga dowiaduje się, że Łukasz jest zakochany. Nie wie jednak, kto jest obiektem jego uczuć. Andrea wyznaje Pawłowi, że szczerze współczuje Kalinie. Przyznaje, że praca w branży rozrywkowej wymaga dużej odporności na stres. Artur i Berenika dowiadują się, że Julian wymyślił historię swojej tragicznej miłości. Mimo to Alicja wątpi, że uda się jej odkochać. Kinga nakrywa rodziców in flagranti. Zażenowana szybko wychodzi z mieszkania.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Maria Radosz -
Mikołaj Krawczyk
jako Paweł Krzyżanowski -
Maciej Tomaszewski
jako Marek Żukowski -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Żukowska -
Maria Pakulnis
jako Aneta Wróbel-Palkowska -
Andrzej Buszewicz
jako Antoni Radosz -
Marta Klubowicz
jako Mariola Elzbieta Nachorska -
Dominika Figurska
jako Sylwia -
Konrad Imiela
jako Michał
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dominik Matwiejczyk
reżyseria
-
Ireneusz Engler
reżyseria
-
Krzysztof Łebski
reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4082) - serial obyczajowy - dziś, 28 października 18:00
- Pierwsza miłość (4083) - serial obyczajowy - środa, 29 października 18:00
- Pierwsza miłość (4084) - serial obyczajowy - czwartek, 30 października 18:00
- Na ratunek 112: Pierwsza miłość (1098) - serial paradokumentalny - piątek, 31 października 10:55 i 1 późniejsza emisja
- Pierwsza miłość (4085) - serial obyczajowy - piątek, 31 października 18:00
- Pierwsza miłość (4086) - serial obyczajowy - poniedziałek, 3 listopada 18:00
- Pierwsza miłość (4087) - serial obyczajowy - wtorek, 4 listopada 18:00
- Pierwsza miłość (4088) - serial obyczajowy - środa, 5 listopada 18:00
- Pierwsza miłość (4089) - serial obyczajowy - czwartek, 6 listopada 18:00
- Na ratunek 112: Pierwsza miłość (622) - serial paradokumentalny - noc czw./pt., 6 na 7 listopada 5:25
