Ojciec Mateusz: Szeryf (317)

Ojciec Mateusz

sezon 25 odc. 317: Szeryf

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Jacek Knap, Piotr Polk, Maciej Damięcki
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Trwa pandemia. W Sandomierzu pojawia się tajemniczy Szeryf, który samodzielnie rozprawia się z mieszkańcami nieprzestrzegającymi prawa. Zarówno policja, jak i ksiądz Mateusz próbują go powstrzymać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Trwa pandemia. W Sandomierzu pojawia się tajemniczy, zamaskowany Szeryf (Jacek Knap), który samodzielnie rozprawia się z mieszkańcami nieprzestrzegającymi prawa. Zarówno policja, jak i ksiądz Mateusz zamierzają przeciwdziałać jego metodom. Tymczasem w szpitalu przybywa chorych, a przemęczony personel, do którego należy również Wojtek (Jakub Wesołowski), narzeczony Kobylickiej, stara się zapewnić należytą opiekę pacjentom. Babcia Lucyna cały czas przebywa na plebanii, starając się nie narażać. Niespodziewanie dzwoni do niej dawny, od lat mieszkający za granicą przyjaciel. Powrót mężczyzny skomplikuje nie tylko życie uczuciowe babci, lecz także diametralnie wpłynie na rozwój śledztwa w sprawie Szeryfa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x