Ojciec Mateusz 21: Brat (276)

Ojciec Mateusz 21: Brat (276)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Tomasz Olejnik, Piotr Polk, Beata Kawka
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:19-letnia Aniela wychodzi z kościoła. Nagle z eleganckiego auta wysiada najstarszy brat dziewczyny, Adam, który siedem lat temu wyjechał do Anglii. Niebawem jego ciało zostaje znalezione w lesie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

19-letnia Aniela wychodzi z kościoła z młodszym rodzeństwem i babcią na wózku. Nagle z eleganckiego auta wysiada mężczyzna. Okazuje się, że to najstarszy brat dziewczyny, Adam, który siedem lat temu wyjechał do Anglii. Aniela ma do niego żal, że zostawił ją samą z maluchami, schorowaną babcią i matką alkoholiczką. Adam twierdzi, że chce jej to wynagrodzić pieniędzmi, które zarobił za granicą. Wszyscy jadą do domu. Nazajutrz Adam oferuje, że zrobi śniadanie, odprowadzi dzieci do szkoły, a po drodze wstąpi do banku. Niebawem jego ciało zostaje znalezione w lesie. Denat ma rozbitą głowę, a obok leży łańcuszek z medalionem. Nocul, Dziubak i Paruzel rozpoczynają śledztwo. W tym czasie Natalia odbiera Emilkę z dworca. Dziewczynka jest mało kontaktowa i nie chce opowiadać o pobycie w Niemczech. Gospodyni czuje się urażona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)