Ojciec Mateusz 2: Koncert (21)

Ojciec Mateusz

sezon 2 odc. 21: Koncert

serial kryminalny Polska 2009   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Joanna Kulig, Kazimierz Mazur, Artur Żmijewski
Reżyseria:Maciej Dutkiewicz
W skrócie:Małgosia spada ze skutera. Z pomocą śpieszy jej Jacek, który zostaje potrącony przez samochód i ginie. Kierowca auta ucieka. Kilka miesięcy później w sprawę włącza się ojciec Mateusz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

Małgosia spada ze skutera. Z pomocą śpieszy jej Jacek, który jednak zostaje potrącony przez samochód i ginie. Kierowca auta ucieka z miejsca zdarzenia. Kilka miesięcy później Małgosia wraca do parafialnego zespołu muzycznego i poznaje nowych członków grupy. Wciąż jednak nie doszła do siebie po tragicznych wydarzeniach. Na domiar złego od pewnego czasu ktoś ją prześladuje i próbuje zmusić do wyjazdu z miasta. Tymczasem policja nadal poszukuje sprawcy wypadku. W sprawę włącza się ojciec Mateusz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)