Ojciec Mateusz 2: Waga ciężka (25)

Ojciec Mateusz

sezon 2 odc. 25: Waga ciężka

serial kryminalny Polska 2009   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Maciej Kozłowski, Robert Kuraś, Artur Żmijewski
W skrócie:W sekcji bokserskiej dochodzi do tragedii. W ringu umiera młody zawodnik. Dochodzenie przynosi szokujące odkrycie. Okazuje się, że w mieście organizowane są nielegalne walki bokserskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie detektywa amatora. Proboszcz małej parafii, ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. W kolejnych śledztwach pomaga mu aspirant Nocul (Michał Piela) - policjant miejscowego komisariatu. Antagonistą ojca Mateusza jest natomiast komendant Możejko (Piotr Polk). Ambitny i dumny inspektor nie toleruje bowiem mieszania się kogokolwiek w sprawy policji.

W tym odcinku

W sekcji bokserskiej trwają treningi prowadzone przez doświadczonych instruktorów: Rosę (Maciej Kozłowski) i Sylwestra (Andrzej Grabowski). Niespodziewanie dochodzi do tragedii. Podczas kolejnych ćwiczeń w ringu umiera młody zawodnik, Łukasz (Bartłomiej Firlet). Policja wspierana przez proboszcza rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Dochodzenie przynosi szokujące odkrycie. Okazuje się bowiem, że w mieście organizowane są nielegalne walki bokserskie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)