Ojciec Mateusz 17: Zakład (218)

Ojciec Mateusz 17: Zakład (218)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Polk, Kinga Preis
W skrócie:Babcia i Mateusz znajdują na poboczu porzucony furgon. W rowie zauważają nieprzytomną kobietę, a w zagajniku ciało Marka Jarosza. Możejko jedzie do firmy denata, w której zatrudniani są więźniowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Babcia i Mateusz znajdują na poboczu porzucony furgon. W rowie zauważają nieprzytomną Teresę Norską (Joanna Sydor). Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, gdzie znajdują zwłoki Marka Jarosza (Bartosz Banik) z kulą w piersi. Norska trafia do szpitala. Policjanci ustalają, że została potrącona przez kierowcę porzuconego pojazdu. Możejko jedzie do firmy Jarosza, w której zatrudniani są więźniowie. Jeden z pracowników zeznaje, że szef odwoził często do więzienia Monikę Niewiadomską (Hanna Wojak). Mateusz odwiedza zakład Jarosza, gdzie staje się świadkiem kłótni dwóch pracownic. Niebawem Możejko i jego koledzy wpadają na ważny trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także