Ojciec Mateusz 10: Napad (123)

Ojciec Mateusz 10: Napad (123)

serial kryminalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Anna Cieślak, Artur Żmijewski, Piotr Łukaszczyk, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Zamaskowany sprawca napada na agencję bankową, terroryzuje kasjerkę i kradnie pieniądze. Policjanci rozpoczynają śledztwo. W ustaleniu tożsamości napastnika pomaga im ksiądz Mateusz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Błyskotliwy, obdarzony niezwykłym zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, podinspektorowi Możejce (Piotr Polk) i aspirantowi Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Zamaskowany sprawca napada na agencję bankową, terroryzuje kasjerkę Magdę Kozłowską (Anna Cieślak) i kradnie pieniądze. Miejsce przestępstwa zabezpieczają funkcjonariusze. Karolina przesłuchuje kobietę, a Gibalski zabezpiecza monitoring. Wkrótce na miejscu zjawia się drugi kasjer, Jacek Nowacki (Piotr Łukaszczyk), który w trakcie napadu był na obiedzie. Mężczyzna zeznaje policjantom, że ktoś od dawna obserwował ich placówkę. Jakiś czas później Magda odwiedza księdza Mateusza. Podczas rozmowy zwierza mu się, że wie, kto mógł być zamaskowanym napastnikiem. Niedługo po tym potrąca ją samochód. Duchowny pomaga zaprzyjaźnionym policjantom ustalić tożsamość sprawcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także