Niezwykłe Stany Prokopa (2/6)

Niezwykłe Stany Prokopa (2/6)

program rozrywkowy Polska 2018   b.o.
W skrócie:W Miami Marcin Prokop spotka się ze swoim znajomym, który postanowił zamieszkać w stolicy Florydy na stałe. Prowadzący dotrze na plażę South Beach i odwiedzi dom projektanta mody Gianniego Versace.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marcin Prokop znów wsiądzie do pięknego Mustanga, aby przemierzyć kolejne stany Ameryki. Prowadzący wybierze się do portu w St. Augustine, odwiedzi najmniejszy kościół w Ameryce oraz tropem filmowych miejscówek dotrze do Savannah. W Atlancie zaś prezenter spędzi noc w zabytkowej przyczepie w środku lasu, a w drodze do Nowego Orleanu przejedzie przez najdłuższy most świata.

W Miami Marcin Prokop spotka się ze swoim znajomym - Piotrem, który zauroczony wyjątkowym klimatem stolicy Florydy, postanowił zamieszkać tam na stałe. Prowadzący dotrze też na kultową plażę South Beach i odwiedzi dom słynącego z przepychu projektanta mody Gianniego Versace. Kolejnym przystankiem na jego mapie będzie miasteczko St. Augustine, położone nad ujściem rzeki. Widzowie będą mogli podziwiać je z lotu ptaka.

Zobacz także