Niezwykłe Stany Prokopa (3/5)

Niezwykłe Stany Prokopa (3/5)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:W tym odcinku twórcy programu zaprezentują amerykańskie symbole. Pierwszym przystankiem będzie Yellowstone - najstarszy park narodowy na świecie. Kolejnym punktem na mapie będzie Mount Rushmore.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marcin Prokop w pełnym humoru programie wybierze się w spontaniczną podróż po Ameryce. W ciągu trwającej ponad miesiąc podróży po Stanach Zjednoczonych dziennikarz pokona tysiące kilometrów. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć zaułki największej w USA chińskiej dzielnicy, znaleźć się za murami najsłynniejszego więzienia Alcatraz oraz wyjrzeć z okna najwyższego wieżowca w San Francisco. Prowadzący zatrzyma się na największym na świecie postoju gigantycznych ciężarówek, zajrzy do hippisowskiego miasteczka oraz wpadnie do wyjątkowej restauracji, która jest połączona z pralnią. Publiczność będzie mogła nacieszyć oczy niesamowitymi krajobrazami, unikatowymi parkami narodowymi oraz wspaniałymi wodospadami.

W tym odcinku twórcy programu zaprezentują najważniejsze amerykańskie symbole. Pierwszym przystankiem będzie Yellowstone - najstarszy park narodowy na świecie. Kolejnym punktem na mapie będzie Mount Rushmore, a także pomnik Szalonego Konia.

Twórcy (pokaż wszystkich)