Niezwykłe Stany Prokopa (2/5)

Niezwykłe Stany Prokopa (2/5)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Marcin Prokop odwiedza miasto South Lake Tahoe leżące na granicy Kalifornii i Nevady. Widzowie będą mogli podziwiać górskie krajobrazy i piaszczyste plaże, rozciągające się wzdłuż jeziora Tahoe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marcin Prokop w pełnym humoru programie wybierze się w spontaniczną podróż po Ameryce. W ciągu trwającej ponad miesiąc podróży po Stanach Zjednoczonych dziennikarz pokona tysiące kilometrów. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć zaułki największej w USA chińskiej dzielnicy, znaleźć się za murami najsłynniejszego więzienia Alcatraz oraz wyjrzeć z okna najwyższego wieżowca w San Francisco. Prowadzący zatrzyma się na największym na świecie postoju gigantycznych ciężarówek, zajrzy do hippisowskiego miasteczka oraz wpadnie do wyjątkowej restauracji, która jest połączona z pralnią. Publiczność będzie mogła nacieszyć oczy niesamowitymi krajobrazami, unikatowymi parkami narodowymi oraz wspaniałymi wodospadami.

Marcin Prokop opuszcza tętniące życiem San Francisco i wyrusza w dalszą podróż. Tym razem prowadzący odwiedził miasto South Lake Tahoe, leżące na granicy dwóch stanów - Kalifornii i Nevady. Zamiast betonowej dżungli, widzowie będą mogli podziwiać górskie krajobrazy, wodospady i piaszczyste plaże, rozciągające się wzdłuż jeziora Tahoe. Kolejno Marcin zatrzyma się w opustoszałym mieście duchów. Prowadzący odwiedzi również "ziemniaczany stan" Idaho, gdzie z dwumetrowej wróżki zamieni się w prawdziwego kowboja. Widzowie będą mieli okazje się dowiedzieć, jak prezenter sprawdzi się w roli bohatera westernów oraz ile waży największy ziemniak na świecie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także