Niania: Wymarzona Wigilia (15)

Niania: Wymarzona Wigilia (15)

6.5/10
serial komediowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Iwona Wszołkówna, Agnieszka Dygant, Lech Dyblik, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Maks ma w święta poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca. Od Konrada dowiaduje się, że Skalski, jak co roku, przekaże personelowi nagrody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Na święta Maks planuje wyjechać z Karoliną do Wrocławia, by poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca. Jej zdumienie narasta, gdy dowiaduje się, że co roku prezenty pod choinkę małym Skalskim kupowała asystentka Maksa. Niania przekonuje go, że najważniejsze są prezenty kupione osobiście. Tymczasem dowiaduje się od Konrada, że jak co roku pan Skalski przekaże personelowi nagrody pieniężne. Na konto swej przyszłej wypłaty Frania kupuje dzieciom prezenty. Jednak zamiast gotówki Frania otrzymuje prezent "od serca" - antyczny wazonik. Aby spłacić debet, zastawia prezent w lombardzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)