Niania: Wielka gra Frani (51)

Niania: Wielka gra Frani (51)

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Arkadiusz Brykalski, Agnieszka Dygant, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Karolinę odwiedza jej brat Karol, doktor nauk ekonomicznych. Namawia Franię na wzięcie udziału w konkursie 'Najcieńsze ogniwo' prowadzonym przez Kazimierę Szczukę. Niania pokonuje rywali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Karolinę odwiedza jej brat Karol (Arkadiusz Brykalski), doktor nauk ekonomicznych. Od progu Frania kokietuje mężczyznę, który imponuje jej intelektem. Karol namawia nianię na wzięcie udziału w konkursie "Najcieńsze ogniwo" prowadzonym przez Kazimierę Szczukę (Katarzyna Kwiatkowska). Maj nie ma pojęcia, że gość założył się z siostrą. Jeśli podszkoli Franię tak, że zakwalifikuje się ona do teleturnieju, Karolina będzie musiała oddać mu drogocenny obraz. Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim Skalskiego, Frania przechodzi pierwszy etap pozytywnie. Podczas nagrania prowadząca nie szczędzi jej złośliwych uwag. Jednak wszystko kończy się dobrze. Frania pokonuje dwóch finalistów i wygrywa 900 zł. Do tego jeszcze na prośbę Frani Kazimiera załatwia Maksowi zaproszenie na specjalne spotkanie ze Stevenem Spielbergiem, spełniając tym samym jego marzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także