Niania: Mama, jak to łatwo powiedzieć (120)

Niania: Mama, jak to łatwo powiedzieć (120)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Andrzej Zieliński, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Maks nie chce mieć dzieci i Frania nie ma odwagi wyznać mu, że jest w ciąży. Teresa radzi, by córka przygotowała kolację przy świecach...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania nie ma odwagi wyznać Maksowi, że jest w ciąży. Tymczasem on mówi jej, że na razie nie chce mieć dzieci. Teresa radzi, by córka przygotowała kolację przy świecach i wtedy wyjawiła mężowi prawdę o swoim odmiennym stanie. Skalska korzysta z jej rady, ale wychodzi z tego wielkie nieporozumienie. Zrozpaczona Frania idzie wypłakać się do parku. Spotyka tam młodą matkę. Gdy już nabiera odwagi do rozmowy z Maksem, dostaje nagłych skurczów i trafia do szpitala. Tymczasem Konrad niechcący zdradza Karolinie sekret Frani i musi wykonywać jej polecenia, by zachowała tajemnicę dla siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)