Nasz nowy dom (79)

Nasz nowy dom (79)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:We wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z córkami - Kasią i Natalią. Sam starał się powoli remontować dom. Pewnego dnia rodzinę spotkała tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 grudnia
za 3 dni
1:00 Polsat Rodzina
środa, 2 grudnia
za 3 dni
10:00 Polsat Cafe
czwartek, 3 grudnia
za 4 dni
3:30 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami - Kasią i Natalią. Sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Prace postępowały niespiesznie. Pewnego dnia rodzinę spotkała tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg. Po wielu złamaniach nie bardzo może poruszać się o kulach, więc pomieszczenia wymagają dostosowania do potrzeb osoby na wózku. Wszystkie pieniądze, jakie zarabia pan Paweł, odkładane są na kosztowną protezę. Ta potrzeba odsunęła na dalszy plan wszelkie myśli o remoncie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także