Nasz nowy dom (241)

Nasz nowy dom (241)

reality show Polska 2021   od 7 lat
Występują:Maciej Pertkiewicz, Przemysław Oślak
W skrócie:Pani Anna i jej mąż Andrzej wychowują dwóch synów. Młodszy z nich cierpi na autyzm. Rodzina mieszka w budynku, w którym brakuje łazienki. Wszyscy mają do dyspozycji tylko jeden pokój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Pani Anna wraz z mężem Andrzejem wychowuje dwóch synów. Młodszy z nich, Michał, cierpi na autyzm, jednak dzięki ofiarnej pracy swojej mamy i specjalistów rozwija się prawidłowo. Wymaga jednak stałej opieki i uwagi. Niedawno wyszło na jaw, że pan Andrzej urodził się pozbawiony tarczycy. Z tego powodu nie wszystkie jego organy wewnętrzne funkcjonują prawidłowo. Mężczyzna może pracować, nie jest jednak w stanie wyremontować domu. Tymczasem w budynku brakuje łazienki, a wszyscy gnieżdżą się w jednym pokoju. Również kuchnia wymaga interwencji ekipy remontowej. Nowy dom dla rodziny zaprojektuje Maciek, a prace remontowe będzie nadzorował Przemek.

Zobacz także