Nasz nowy dom (77)

Nasz nowy dom (77)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Marianna wychowała wnuczkę Monikę. Teraz ona opiekuje się babcią oraz dwojgiem swoich dzieci. Jej mąż zginął w wypadku. Ich dom nie ma kanalizacji, a na dachu jest rakotwórczy eternit.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 października
dziś
12:30 Polsat 2

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

Katarzyna Dowbor odwiedza dom wyjątkowej rodziny. Babcia, pani Marianna, wychowała wnuczkę Monikę. Teraz pani Monika opiekuje się babcią, jednocześnie wychowując dwoje swoich dzieci. Mąż zginął w tragicznym wypadku. Ich dom pamięta czasy przedwojenne, nie ma porządnej kanalizacji, ogrzewany jest niebezpiecznie usytuowanym piecem, na dachu jest rakotwórczy eternit.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także