Nasz nowy dom (65)

Nasz nowy dom (65)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:W Jamielniku na Warmii mieszka pan Piotr, który samotnie wychowuje dzieci. Jego zarobki nie pozwalają na godne utrzymanie rodziny. W domu nie ma ciepłej wody, a ściany pokrywa grzyb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 czerwca
za 10 dni
9:00 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa odwiedza m.in. Spytkowice koło Rabki, Jamielnik w woj. warmińsko-mazurskim i dwie wsie na Mazowszu.

W Jamielniku na Warmii mieszka pan Piotr, który samotnie wychowuje syna i trzy córki. Jego zarobki nie pozwalają na godne utrzymanie rodziny. Dom, w którym mieszka rodzina, nadaje się do generalnego remontu. Nie ma ciepłej wody, ściany pokrywa grzyb, a wszystkie pomieszczenia ogrzewa jeden rozwalający się piec kaflowy. Dodatkowym problemem jest brak przestrzeni dla dorastających dzieci. Ekipa Katarzyny Dowbor bierze się do pracy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także