Nasz nowy dom (49)

Nasz nowy dom (49)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Pani Grażyna mieszka wraz z czwórką swoich dzieci w starym domu, w którym nie ma łazienki, bieżącej wody ani toalety. W prowizorycznej kuchni działa tylko stara kuchenka z jednym palnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 lutego
za 10 dni
19:00 Super Polsat (z napisami)
piątek, 7 lutego
za 11 dni
5:00 Super Polsat (z napisami)
piątek, 7 lutego
za 11 dni
11:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół.

Pani Grażyna mieszka wraz z czwórką swoich dzieci w starym domu, w którym nie ma łazienki, bieżącej wody ani toalety. W prowizorycznej kuchni działa tylko stara kuchenka z jednym palnikiem. Dzieci nie mają swoich pokoi, łóżka są połamane, a ściany osmalone od wyziewów z zepsutego pieca. Z powodu obecnej w domu wilgoci ubrania trzymane są w szopie. Dzieci mają astmę, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Katarzyna Dowbor obawia się, że 5 dni to za mało, by spełnić marzenie rodziny o godnym życiu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także