×
Nasz nowy dom (248)

Nasz nowy dom (248)

reality show Polska 2021   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski, Martyna Kupczyk
W skrócie:Pani Elżbieta cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mieszka wraz z córką w domu, który pilnie wymaga remontu. Na pomoc rusza ekipa Wieśka Nowobilskiego. Zmiany zaprojektuje Martyna Kupczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 czerwca
za 4 dni
5:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Pani Elżbieta cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Z wiekiem jej stan się pogarsza. Kobieta mieszka wraz z córką Agnieszką w domu, który pilnie wymaga remontu. Wszelkie plany przekreśliła śmierć męża kobiety. Pani Elżbiety nie stać na wymianę dziurawego dachu, doprowadzenie kanalizacji ani budowę łazienki. Budynek należy także dostosować do potrzeb niepełnosprawnej kobiety, dla której wysokie progi i schody stanowią przeszkodę nie do pokonania. Remont nadzoruje ekipa Wieśka Nowobilskiego, a zmiany zaprojektuje architekt Martyna Kupczyk.

Zobacz także