x
Nasz nowy dom (41)

Nasz nowy dom (41)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Bieniewo-Wieś nieopodal Błonia. Pani Ewa sama opiekuje się 25-letnią niepełnosprawną Karoliną. Ekipa Katarzyny Dowbor próbuje stworzyć przytulny dom przystosowany do potrzeb matki i córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Bieniewo-Wieś nieopodal Błonia. Pani Ewa sama opiekuje się 25-letnią niepełnosprawną córką. Karolina urodziła się z drobną wadą - rozszczepem podniebienia. Gdy miała półtora roku poważnie zachorowała, w wyniku czego doszło do poważnego upośledzenia, które uniemożliwia dziewczynie samodzielne funkcjonowanie. Katarzyna Dowbor poruszona historią samotnej matki postanawia jej pomóc. Ekipa budowlana musi wyprostować i wzmocnić ściany, wymienić zarwaną podłogę i położyć nowy dach. Architekt Martyna Kupczyk spróbuje stworzyć przytulny dom przystosowany do potrzeb niepełnosprawnej młodej kobiety.

Zobacz także