Nasz nowy dom (33)

Nasz nowy dom (33)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:Wieś Orłowo na Mazurach. Zofia Obrębska mieszka w starym, zimnym domu z sześciorgiem pociech. Dzieci nie mają warunków do nauki i rozwoju. Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontuje budynek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Orłowo, mała wieś na Mazurach. Zofia Obrębska mieszka w starym, zimnym i wilgotnym domu z sześciorgiem dzieci. Kobieta sama wychowuje pociechy, po tym jak odeszła od agresywnego partnera. Dzieci nie mają warunków do nauki i rozwoju. Jedno z nich, Szymon, przejawia talent aktorki. Katarzyna Dowbor nie tylko wyremontuje zaniedbany dom, lecz także przygotuje dla zdolnego chłopca niespodziankę - zaprosi znanego aktora Cezarego Pazurę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także