×
Nasz nowy dom (286)

Nasz nowy dom (286)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski, Maciej Pertkiewicz
W skrócie:Pani Celina samotnie wychowuje trójkę dzieci. Mąż kobiety nie żyje. Pogrążona w żałobie rodzina mieszka w zniszczonym domu. Grzyb i wilgoć są wszędzie. Pomoże niezawodna ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 30 czerwca
za 11 dni
14:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

W mazowieckim Roszczepie mieszka pani Celina wraz z dziećmi: Antonim, Łukaszem i Olą. Mąż kobiety nadużywał alkoholu i na ten cel przeznaczył pieniądze z kredytu zaciągniętego na remont domu. Celina w końcu się rozwiodła, a niedługo potem jej dawny partner odebrał sobie życie. Rodzina stara się jakoś radzić sobie z tragedią, ale życie utrudnia jej koszmarny stan domu, w którym mieszka. Budynek jest dosłownie nasiąknięty wodą, która leje się z dziurawego, przykrytego folią dachu. Dzieci budzą się w nocy, bo krople wody spadają im na twarze. Grzyb i wilgoć są dosłownie wszędzie. Katarzynie Dowbor towarzyszą Maciek Pertkiewicz i Wiesiek Nowobilski.

Zobacz także