×
Nasz nowy dom (324)

Nasz nowy dom (324)

reality show Polska 2024   od 7 lat
Występują:Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk
W skrócie:Ekipa remontowa zjawia się w Bydgoszczy. Mieszka tam samotna matka Paulina, której partner zginął za granicą. Kobieta kupiła mieszkanie, nie wiedząc, że pod podłogami i boazerią czai się grzyb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Ekipa Elżbiety Romanowskiej zjawia się w Bydgoszczy. Mieszka tam samotna matka Paulina. Partner życiowy kobiety zginął za granicą w tragicznych okolicznościach, gdy była ona jeszcze w ciąży. Chcąc zapewnić sobie i córce, Julii, godne warunki życia, kupiła mieszkanie, nie zdając sobie sprawy, że pod podłogami i boazerią czai się grzyb. Doprowadzenie lokum do stanu umożliwiającego zamieszkanie w nim z dzieckiem przerasta możliwości kobiety, tym bardziej że jej budżet obciążają koszty leczenia Julki.

Zobacz także