×
Nasz nowy dom (184)

Nasz nowy dom (184)

reality show Polska 2020   od 7 lat
Występują:Maciej Pertkiewicz, Wiesław Nowobilski
W skrócie:Na Żuławach mieszka pięcioosobowa rodzina. Pan Ireneusz kilka lat temu uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę. Dom utrzymuje pani Beata. Wraz z dziećmi gnieżdżą się w jednym pomieszczeniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 19 czerwca
dziś
23:00 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Adamowo-Osiedle to mała wieś na Żuławach. Mieszka tam pięcioosobowa rodzina - pani Beata oraz pan Ireneusz wraz z trojgiem swoich dzieci. Mężczyzna kilka lat temu uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę. Z tego powodu nie pracuje zawodowo, lecz zajmuje się domem i dziećmi. Rodzinę utrzymuje pani Beata, pracując w pobliskiej fabryce. Wszyscy gnieżdżą się w jednym pomieszczeniu. Ciasnota nie pozwala panu Irkowi poruszać się po domu o kulach, a dzieci nie mają gdzie się uczyć. Nie każdy ma też swoje własne łóżko. W budynku brakuje łazienki, która jest największym marzeniem rodziny, a dach domu pokrywa szkodliwy eternit. Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje, a Maciek Pertkiewicz i Wiesiek Nowobilski rozpoczynają remont.

Zobacz także