Nasz nowy dom (164)

Nasz nowy dom (164)

reality show Polska 2019   od 7 lat
Występują:Maciej Pertkiewicz, Wiesław Nowobilski
W skrócie:W Drewnicy na Żuławach mieszka pani Nadzieja, babcia Nikodema i Kamila. Stworzyła rodzinę zastępczą dla wnuków. W domu, w którym mieszka rodzina, brakuje ogrzewania, łazienki i toalety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 2 kwietnia
za 10 dni
4:00 Super Polsat

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W Drewnicy na Żuławach mieszka pani Nadzieja, babcia Nikodema i Kamila. Córka kobiety kilka lat wcześniej przegrała walkę z nowotworem. Choruje także druga córka pani Nadziei, Katarzyna. Dzielna babcia stworzyła rodzinę zastępczą dla wnuków. W domu, w którym mieszka rodzina, brakuje jednak ogrzewania, łazienki i toalety. Prowizoryczna kuchnia, znajdująca się w przedpokoju, także nie ułatwia życia rodzinnego. Katarzyna Dowbor z podziwem obserwuje panią Nadzieję, która mimo trudnych warunków zachowuje spokój ducha. Ekipa programu zabiera się za remont drewnianego domu, który okaże się niełatwy.

Zobacz także

x