Nasz nowy dom (103)

Nasz nowy dom (103)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Wdowiec Piotr samotnie wychowuje szesnastoletniego Mateusza. Domek, w który mieszkają, jest w katastrofalnym stanie. Nie ma łazienki, a instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu mieszkańców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
za 6 dni
16:00 Polsat 2
wtorek, 1 grudnia
za 7 dni
12:30 Polsat 2

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Po śmierci żony pan Piotr samotnie wychowuje szesnastoletniego syna Mateusza, który jest w niewielkim stopniu opóźniony. Ze względu na bardzo zły stan zdrowia mężczyzna nie może podjąć stałej pracy, ale dorywczo naprawia rowery. Domek, w którym obaj mieszkają, jest w katastrofalnym stanie. Przez dziurawy dach leje się woda, przez cały rok trzeba palić w piecu, by pomieszczenia nie wilgotniały. Instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Panowie mają tylko jeden niewielki pokój, śpią na piętrowym łóżku. Nie ma łazienki, a toaleta jest na zewnątrz. Ekipa remontowa przystępuje do pracy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także