Na dobre i na złe: Rodziców się nie wybiera (604)

Na dobre i na złe

odc. 604: Rodziców się nie wybiera

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Amelia Czaja, Piotr Garlicki
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Na chirurgii pojawiają się dwie nowe pacjentki. Maria Bruzel ma na twarzy szpecący guz. Z kolei druga z pacjentek Klaudia skarży się na bóle brzucha. W szpitalu zjawia się jedynie brat dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

W szpitalu podejmuje pracę nowa lekarka, Sylwia Mróz (Magda Turczeniewicz). Doktor przeprowadza trepanację czaszki u Katarzyny Smudy. Po zabiegu prawniczka zapada w śpiączkę, a urzędnicy chcą umieścić jej córeczkę, Matyldę (Amelia Czaja) w izbie dziecka, czemu sprzeciwia się Falkowicz. Na chirurgii pojawia się dwójka nowych pacjentów. Maria Bruzel (Ewa Audykowska), podopieczna Wiktorii i Sylwii, ma na twarzy szpecący guz, który zniekształca jej rysy twarzy. Pobyt w Leśnej Górze to dla niej szansa na odzyskanie normalnego wyglądu. Z kolei druga z pacjentek Klaudia skarży się na silne bóle brzucha. W szpitalu zjawia się jedynie brat dziewczyny Paweł. Dopiero po pewnym czasie lekarze odkrywają, że rodzeństwo mieszka samotnie od kilku lat i nie utrzymuje kontaktów z rodzicami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także