x
Na dobre i na złe: Tajemnica (635)

Na dobre i na złe

odc. 635: Tajemnica

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Sitarski, Piotr Garlicki
Reżyseria:Marcin Bortkiewicz
W skrócie:Profesor Bart szykuje się do ryzykownej operacji Sylwii Mróz. Julka wyznaje swojemu biologicznemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Radwan zajmuje się Marzeną, która zamierza zmienić płeć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Profesor Bart szykuje się do operacji Sylwii Mróz. Neurochirurg decyduje się na ryzykowną dla pacjentki, inwazyjną metodę polegającą na usunięciu fragmentów mózgu odpowiedzialnych za ataki padaczki. Julka wyznaje swojemu biologicznemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Ukrywa ten fakt przed Bartem, z którym miała niedawno romans. Radwan ma przeprowadzić u Marzeny, jednej z pacjentek operację zmiany płci. Po zabiegu chora stanie się mężczyzną i zmieni imię na Marcel. Przed planowanym zabiegiem na oddziale zjawia się pijany mąż pacjentki, który rzuca się na Krzysztofa i nazywa lekarza mordercą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także