Na dobre i na złe: Panaceum (600)

Na dobre i na złe

odc. 600: Panaceum

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Tomasz i Wiktoria biorą udział w spóźnionej sesji fotograficznej w strojach ślubnych. Zmęczona Consalida zasypia. W realistycznym śnie u jej boku zamiast Tomasza pojawia się... Adam.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Tomasz i Wiktoria biorą udział w spóźnionej o kilka miesięcy sesji fotograficznej w strojach ślubnych. Doktor Consalida jest tak przemęczona licznymi obowiązkami w szpitalu, że gdy po wyczerpującym dyżurze na chwilę zamyka oczy od razu zasypia. Ma niezwykle realistyczny sen, w którym odbywa zaskakującą podróż w czasie. Marzenie senne zaczyna się od sceny w szpitalu, gdzie Consalida próbuje pomóc nieuleczalnie chorej na raka Danucie (Iza Kuna), mamie czteroletniej Michaliny. Nowotwór jest bardzo zaawansowany i pacjentka ma nikłe szanse na powrót do zdrowia. Consalida postanawia zrobić jednak wszystko, by jej pomóc. Zostanie dłużej w pracy, choć jej dyżur dawno się zakończy i znów jak kilka miesięcy wcześniej spóźni się na swój ślub. Dalej jednak wszystko przebiega zupełnie inaczej niż na jawie. Gdy Wiktoria dociera w końcu do kościoła nie zastaje tam gości i ukochanego. To sprawia, że niedoszła panna młoda ponownie zastanowi się nad swoimi życiowymi wyborami. Po pewnym czasie znów stanie na ślubnym kobiercu, lecz tym razem zamiast Tomasza u jej boku pojawi się... Adam.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także