x
Na dobre i na złe: Potrzymaj mnie za rękę (876)

Na dobre i na złe

odc. 876: Potrzymaj mnie za rękę

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Mateusz Damięcki
Reżyseria:Jarosław Marszewski
W skrócie:Olena ukrywa przed Michałem prawdę o Artiomie. Lekarz w końcu i tak dowiaduje się, kim naprawdę jest pacjent. Małżeństwo Bolka przechodzi kryzys. Żona podejrzewa gwiazdora o niewierność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze trafia nastolatek, który uległ wypadkowi na motocyklu. Bart, Tadek i Tomaszek przeprowadzają u pacjenta zabieg usunięcia krwiaka, który uciska na rdzeń kręgowy. W trakcie operacji profesor nieoczekiwanie zaczyna się podejrzanie zachowywać. Borucki żąda, by lekarz odszedł od stołu. Jacyno wpada w panikę, gdyż nie jest w stanie sam dokończyć zabiegu. Marcin robi, co w jego mocy, by uspokoić młodszego kolegę. Olena w dalszym ciągu zataja przed Michałem, że jej były narzeczony żyje, ale ma zaniki pamięci. Lekarka telefonicznie przekazuje niedoszłej teściowej dobrą nowinę, a później opowiada Artiomowi o ich wspólnej przeszłości. Wkrótce doktor Wilczewski dowiaduje się, kim jest Ukrainiec. Tymczasem Falkowicz i Jadzia planują dla Edzia kinderbal. Na dodatek kobieta wspomina profesorowi o romansie Aliny, która promienieje u boku Sylwka. Gdy sugeruje chirurgowi, że zakochani mogą się nawet pobrać, ten jest w szoku. Małżeństwo Bolka przechodzi kryzys. Żona podejrzewa gwiazdora o niewierność.

Występują (pokaż wszystkich)