x
Na dobre i na złe: Nic przypadkowego (908)

Na dobre i na złe

odc. 908: Nic przypadkowego

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Kaczmarek, Mateusz Janicki
W skrócie:Do Leśnej Góry przyjeżdża prof. Wolski. Gość wymaga pilnej operacji. Przed zabiegiem wspomina o ukochanej, z którą stara się o grant. Falkowicz uświadamia sobie, że chodzi o oszustkę Sarę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Zmagająca się w ciąży z problemami zdrowotnymi Olena wyznaje Michałowi, że nie jest w Polsce do końca szczęśliwa. Do Leśnej Góry przyjeżdża specjalista od medycyny militarnej, profesor Wolski. Falkowicz jest podekscytowany. Gość wymaga jednak pilnej operacji. Przed zabiegiem wspomina o swojej nowej ukochanej, młodej naukowczyni Irenie, z którą stara się o grant na specjalistyczne badania. Andrzej uświadamia sobie, że chodzi o oszustkę Sarę, przez którą stracił on wszystkie oszczędności. Blanka i Mario jadą w podróż poślubną. Stają się świadkami wypadku małej Basi. Kiedy dziewczynka zaczyna topić się w basenie, świeżo upieczeni małżonkowie od razu ruszają do akcji. Pomaga im niejaki Sergiusz Poznański, który zaprasza później nowożeńców na obiad na swoim jachcie. Nie jest to jednak zwykły turysta, a współpracujący z polską mafią biznesmen. Milewski przyjechał specjalnie, by zamówić u niego "towar". Nie przypuszczał jednak, że "ceną" za dostawy od gangstera ma być Blanka. Między mężczyznami wywiązuje się tragiczna w skutkach bójka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także