Na dobre i na złe: Największy strach (656)

Na dobre i na złe

odc. 656: Największy strach

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Klaudia od dnia swojego ślubu ukrywa się w domu i nie odbiera telefonów. Marta zapowiada jej, że nigdy nie przestanie walczyć o byłego męża. Piotr dowiaduje się, że nie jest biologicznym ojcem Kuby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Klaudia od dnia swojego ślubu ukrywa się w domu i nie odbiera telefonów. Wciąż przeżywa niedawny skandal. Marta zmuszą jednak lekarkę do rozmowy i zapowiada rywalce, że nigdy nie przestanie walczyć o Rafała. Piotr znajduje list, który Hana napisała do synka. W ten sposób dowiaduje się, że nie jest biologicznym ojcem małego Kuby. W pracy Gawryło i jego koledzy próbują utrzymać przy życiu ciężarną pacjentkę, która kilka lat temu przeszła transplantację nerki. W tym samym czasie Mróz stara się ocalić młodego mężczyznę, któremu wytworzył się w mózgu naczyniak. Radwan diagnozuje u dziecka Oli poważną wadę serca. Konieczna jest operacja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także