Na dobre i na złe: Praca to nie wszystko (616)

Na dobre i na złe

odc. 616: Praca to nie wszystko

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Natalia Rybicka, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Ola powierza opiekę nad córką swojemu ojcu. Nie wie, że mężczyzna wrócił do nałogu. Po powrocie z Luksemburga Wiktoria dowiaduje się, że Adam przyjął ofertę doktora Malczyka i zamierza odejść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Ola kolejny raz powierza opiekę nad córką swojemu ojcu. Młoda matka nie wie, że mężczyzna wrócił do nałogu i nie powinien zajmować się dzieckiem. Po powrocie z Luksemburga Wiktoria dowiaduje się, że Adam przyjął ofertę doktora Malczyka i zamierza odejść z Leśnej Góry. Krajewski zaczyna też trenować ze Szczepanem MMA. Na zajęciach poznaje atrakcyjną Anetę Gniewosz (Natalia Rybicka), która wyraźnie jest nim zainteresowana. Kolega Matyldy zostaje ciężko ranny w wypadku. Grozi mu amputacja nogi. Falkowicz, który nie zgadza się z diagnozą profesora Kosika, przerywa prowadzoną przez lekarza operację. Na ginekologii leżą dwie pacjentki, Anna i Kamila. Kobiety dawniej się ze sobą przyjaźniły, ale teraz nie mogą na siebie patrzeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także