Na dobre i na złe: Poza czasem (615)

Na dobre i na złe

odc. 615: Poza czasem

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Olgierd Łukaszewicz, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Ola na nowo zbliża się do ojca i zgadza się, by senior pomagał jej w opiece nad córką. Janek odkrywa, że bank zablokował jego karty. W końcu wyznaje ukochanej, że ma gigantyczne długi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Ola na nowo zbliża się do ojca (Olgierd Łukaszewicz) i zgadza się, by senior pomagał jej w opiece nad córką. Janek odkrywa, że bank zablokował jego karty. W końcu zbiera się na odwagę i wyznaje ukochanej, że ma gigantyczne długi. Dębski odwiedza w Leśnej Górze Radwana. Nie chce, by jego żona dowiedziała się o romansie i prosi, by kolega zachował dyskrecję. Na ginekologię trafia pani Róża. Cierpiąca na demencję kobieta jest przekonana, że zaszła w ciążę. Z kolei pacjentem oddziału chirurgicznego zostaje Filip - kierowca, który spowodował wypadek samochodowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także