Na dobre i na złe: Jutro będziemy szczęśliwi (753)

Na dobre i na złe

odc. 753: Jutro będziemy szczęśliwi

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Jose Iglesias
W skrócie:Jędrek żegna się z Wiktorią i leci z matką do Londynu. Niebawem doktor Consalida przychodzi na swój ostatni dyżur. Falkowicz nie potrafi pogodzić się z jej decyzją o przeprowadzce do Hiszpanii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Jędrek żegna się z Wiktorią i leci z matką do Londynu. Niebawem doktor Consalida przychodzi na swój ostatni dyżur. Falkowicz nie potrafi pogodzić się z jej decyzją o przeprowadzce do Hiszpanii. Ostro protestuje i próbuje zatrzymać ją w w Leśnej Górze. Ona jednak wie, że u boku Jose ma szansę odnaleźć szczęście i życiowy spokój. Tymczasem Kazia zaczyna staż w szpitalu pod bacznym okiem Barbary i doktora Grabskiego. Pierwszym pacjentem młodej lekarki zostaje Aleks, jeden ze strażników, którzy pilnują chorej Liny. Na chirurgię trafia też Aniela. Dziewczyna rozbiła auto, uciekając przed policją. Badania wykazują, że ranna ma poważne złamania, a do tego jest w ciąży. Gdy pacjentka przechodzi operację, w Leśnej Górze zjawiają się Bończykowie, rodzice jej niedawno zmarłego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także