Na dobre i na złe: Instynkt (582)

Na dobre i na złe

odc. 582: Instynkt

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Katarzyna Ucherska, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
W skrócie:Krzysztof dowiaduje się, że Hana jest w ciąży. Profesor Falkowicz traci przytomność po wyczerpującej operacji. Do szpitala trafia pracownik naukowy zaatakowany przez niedźwiedzia w zoo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Hana przechodzi dokładne badania, by wykluczyć ewentualne obrażenia, których mogła doznać po upadku ze schodów. Krzysiek dowiaduje się, że lekarka jest w ciąży. Wprost pyta byłą kochankę, czy to on jest ojcem. Profesor Falkowicz czuje się coraz gorzej. Wciąż jednak próbuje ukrywać swoje problemy ze zdrowiem przed Wiki. Po wielogodzinnej, wyczerpującej operacji profesor nagle traci przytomność. Do szpitala trafia młody pracownik uczelni, Antoni, który został zaatakowany przez niedźwiedzia w ogrodzie zoologicznym. Mężczyzna jest ciężko ranny. Pacjentką Leśnej Góry zostaje także upośledzona umysłowo dziewiętnastolatka, Miłka (Kasia Ucherska). Doktor Wójcik, który zajmuje się dziewczyną, stwierdza, że jest ona w ciąży. Tymczasem matki Miłki wcześniej uprzedziła go, że córka jest dziewicą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także