Na dobre i na złe: Gloria (770)

Na dobre i na złe

odc. 770: Gloria

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Marcin jest przesłuchiwany. Zapewnia o swojej niewinności. Prokurator nie wierzy w jego słowa. U Kasi i Andrzeja zjawia się kurator w związku z wnioskiem o zmianę miejsca zamieszkania Matyldy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Marcin jest przesłuchiwany przez Kąkola. Zapewnia go o swojej niewinności. Prokurator jednak nie wierzy w jego słowa. Spotyka się z Dominiką i radzi, by zapomniała o Molendzie. Tymczasem lekarz w eskorcie policji ma trafić do aresztu. W drodze dochodzi do wypadku. Marcinowi udaje się uciec. W domu Kasi i Andrzeja zjawia się kurator. Do sądu wpłynął bowiem wniosek o zmianę miejsca zamieszkania Matyldy. Wzburzona mecenas Smuda jedzie do szpitala i robi awanturę Michałowi. Okazuje się jednak, że doktor Wilczewski nie ma nic wspólnego z całą sprawą. Maciek przyjeżdża do Leśnej Góry na badania. Wyznaje Radwanowi, że postanowił pracować jako wolontariusz w Senegalu. Blanka prosi go, by jeszcze raz przemyślał tę decyzję. Mówi, że mogliby dać sobie jeszcze jedną szansę. On jednak nie zamierza zmieniać zdania. Do szpitala przybiega przerażony nastoletni Szymon. Niesie noworodka, który nie oddycha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także