Na dobre i na złe: Dobry interes (679)

Na dobre i na złe

odc. 679: Dobry interes

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Marcin Bortkiewicz
W skrócie:Van Graaf zmusza Barta do udziału w treningu interpersonalnym. Profesor podczas zajęć doznaje urazu. Pacjent Adama ma przed sobą kilka miesięcy życia. Postanawia zaprosić na randkę Wiktorię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Van Graaf zmusza Barta, by wziął udział w treningu interpersonalnym. Profesor podczas zajęć doznaje urazu kręgosłupa. Tymczasem Adam zajmuje się przypadkiem biznesmena Karola z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. Pacjent postanawia zaprosić na randkę Wiktorię. Doktor Consalida próbuje uratować młodego Łukasza cierpiącego na porażenie jelit, które wystąpiło wskutek przebytej chemioterapii. Wieczorem personel szpitala spotyka się na pikniku fundacji "Przyjaciele Leśnej Góry".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także