Na dobre i na złe: Długi sen (499)

Na dobre i na złe

odc. 499: Długi sen

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Piotr Bajtlik, Anita Sokołowska, Małgorzata Goździk
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Lena i Witek organizują chrzest synka. Matką chrzestną Felka zostaje Zosia. Odnaleziony mąż Hany, James, nie wie co się z nim działo. Hana nie potrafi zrezgnować z Piotra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Lena i Witek organizują chrzest synka. Matką chrzestną Felka zostaje Zosia, która specjalnie przyjeżdża na uroczystość z zagranicy. Konica prosi lekarkę, by przekonała Martę, że wyjazd z dziećmi do Norwegii nie jest dobrym pomysłem. Po powrocie do domu znajduje wiadomość od ukochanej. Hana zwierza się Jamesowi, że bardzo za nim tęskniła. Nie umie jednak zapomnieć o Piotrze. James nie potrafi powiedzieć, co się z nim działo. Pamięta jedynie moment uprowadzenia. Dziękuje Piotrowi za operację i uratowanie życia. Prosi też lekarza, by towarzyszył Hanie na chrzcinach Felka. Z hospicjum do Leśnej Góry zostaje przewieziona Ala. Dziewczyna została użądlona przez osę i od dziesięciu lat jest pogrążona w śpiączce. Opiekują się nią Zuza i były chłopak Ali, Maciek. Zuza czuje się winna, gdyż przed laty nie zdradziła rodzicom, że siostra jest chora. Na wieść o tym, że Ala może się obudzić, ogarnia ją strach, gdyż będzie musiała powiedzieć prawdę o swoim związku z Maćkiem. Piotr obiecuje Hanie, że jeśli będzie miał pewność, że go nie kocha, odejdzie bez słowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także