Na dobre i na złe: Gorzka prawda (487)

Na dobre i na złe

odc. 487: Gorzka prawda

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Karol znęca się nad swą ciężarną żoną Ewą. Ona w tajemnicy zapisuje hasło i dane komputera, w którym są dowody, że wrobił Hanę. Piotr interweniuje w sprawie Hany. Lekarka wychodzi z aresztu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Karol znęca się nad swoją ciężarną żoną, Ewą. Kobieta zaczyna odczuwać skurcze porodowe. W tajemnicy przed mężem zapisuje hasło i dane komputera, w którym są dowody, że wrobił Hanę. Piotr interweniuje u znajomej prokurator w sprawie Hany. Lekarka wychodzi z aresztu. Do szpitala trafia Marta, która została zaatakowana przez psa w czasie treningu kolarstwa przełajowego. Inna zawodniczka, Asia, prawidłowo założyła opaskę uciskową, dzięki czemu dziewczyna nie wykrwawiła się przed przyjazdem karetki. Wkrótce wychodzi na jaw, że matka Asi, by zapewnić córce zwycięstwo w olimpiadzie, wynajęła osobę, która poszczuła jej rywalkę psem. Hana przeprowadza u Ewy cesarskie cięcie, a gdy pojawiają się komplikacje, z poświęceniem ratuje życie pacjentki. Karol grozi Hanie. Ludmiła umawia się na wizytę, sądząc, że jest w ciąży. Po badaniach Hana i Piotr przekazują jej złe wieści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także