Na dobre i na złe: Fajerwerki (595)

Na dobre i na złe

odc. 595: Fajerwerki

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Blanka za próbę kradzieży karawanu zostaje skazana na pracę społeczną w Leśnej Górze. Zostaje salową, ale nie potrafi sprostać nowym obowiązkom. Przemek angażuje się w pomoc dla chorej na raka Sylwii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Blanka za próbę kradzieży karawanu zostaje skazana na pracę społeczną w szpitalu w Leśnej Górze. Nieodpowiedzialna córka Wiktorii zostaje salową. Niestety dziewczyna nie potrafi sprostać nowym obowiązkom. Już pierwszego dnia popełnia błąd, przez który planowana operacja Jaśka staje pod znakiem zapytania. Tymczasem Przemek angażuje się w pomoc dla chorej na raka Sylwii Poredzie. Stan kobiety jest bardzo ciężki, ale młody lekarz nie zamierza dać za wygraną. Z kolei Latoszek trafia do ekipy zabezpieczającej nocną imprezę w plenerze. Jej zwieńczeniem jest pokaz sztucznych ogni. Błyski i odgłosy wystrzałów wywołują u Latoszka atak paniki będącej wynikiem stresu pourazowego, który jest skutkiem udziału w misji w Afryce. Witkowi udaje mu się pokonać lęk i udzielić pomocy rannemu podczas pokazu Leszkowi (Grzegorz Gromek). Tuż po odwiezieniu poszkodowanego do szpitala, lekarz znika jednak bez śladu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także