Na dobre i na złe: Bolesne wspomnienie (359)

Na dobre i na złe

odc. 359: Bolesne wspomnienie

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Lena rozpoznaje przypadłość Staszka, pacjenta Latoszka. Ze względu na Burskich Agata chce się przenieść do innego szpitala.Kostek mówi Tomkowi o SMS-ie, który dostał od niego w dniu wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze przyjeżdżają bracia Bronek i Staszek, pacjenci Latoszka. Bronek cierpi na poważną chorobę płuc. Gdy troskliwy brat nakrywa go na paleniu papierosów, z przejęcia sam dostaje bólu w piersiach. Lenie udaje się rozpoznać przypadłość Staszka. Ma również uczestniczyć w przygotowaniu pacjenta do operacji. Witek nie jest zachwycony. Obydwoje robią sobie na złość podczas badań. Ze względu na Burskich Agata chce się przenieść do innego szpitala. Przemek przekonuje ją jednak, by została w Leśnej Górze. Kostek przypomina Tomkowi o SMS-ie, który dostał od niego w dniu wypadku. Młody Burski uświadamia sobie, że feralnej nocy pił alkohol i zastąpił ojca za kierownicą. Wbrew niemu postanawia złożyć zeznania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także