Na dobre i na złe (669)

Na dobre i na złe

odc. 669

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Anna Jadowska
W skrócie:Blanka cieszy się, gdy Maciek w końcu wychodzi ze szpitala. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice. Rodzina nie może jednak świętować, bo ojciec chłopaka jest ciężko chory na tętniaka mózgu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Blanka cieszy się, gdy Maciek w końcu wychodzi ze szpitala. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice, Bogusia oraz Andrzej. Rodzina nie może jednak świętować, bo ojciec chłopaka jest ciężko chory na tętniaka mózgu, który w każdej chwili może pęknąć. Adam martwi się, że będzie musiał przerwać terapię. Wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Julka coraz częściej kłóci się z matką Barta. Rozważa wyprowadzkę z Tymkiem z domu. Sara szuka przyczyn krwotoku u ciężarnej czterdziestolatki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także