Malanowski i partnerzy: Zabójcze lekarstwo (167)

Malanowski i partnerzy: Zabójcze lekarstwo (167)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek
W skrócie:Malanowski odbiera telefon od nieznajomej kobiety, która prosi go o pomoc. Następnie połączenie się urywa. Detektywi ustalają adres domu, z którego dzwoniono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Malanowski odbiera telefon od nieznajomej kobiety, która prosi go o pomoc, a następnie połączenie szybko się urywa. Detektywi ustalają adres domu, z którego dzwoniono. Jadą tam, ale zastają tylko brata kobiety. Chociaż nie ma śladów włamania, dom wygląda na splądrowany, a brat nie wie, co naprawdę się wydarzyło. Detektywi znajdują w książce telefonicznej zaznaczony numer telefonu do Malanowskiego. Brat twierdzi, że jego siostrę łączy romans z właścicielem firmy farmaceutycznej, w której ona pracuje. Kochanek ma nawet klucze do jej domu. Detektywi zaczynają go obserwować i odkrywają, że zaginiona odkryła kompromitujący go sekret...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także